DILIGENCE

ABUNDANCE IN EXERTION

Koupit album
Katalogové číslo: 8590233019457

Na českém hudebním trhu se objevilo nové vydavatelství The Barn Production, které spadá pod respektované nahrávací studio The Barn producenta a hudebníka Dana Frimla (Mean Messiah). Label si klade za cíl dostat na trh nadějné a kvalitní projekty, skupiny a interprety, především z oblasti metalu, a to ve všech jeho formách, a poskytnout jim profesionální servis jak v podobě hudebního koučinku, nezbytné mediální podpory, tak i ve formě smysluplné distribuce nahrávek mezi posluchače.

Za tímto účelem The Barn Production navázalo spolupráci se společností Supraphon, která dlouhodobě pracuje s novými talenty a to nejenom přímo v rámci své distribuční politiky, ale také díky speciální digitální distribuční platformě Prodejhudbu.cz.

The Barn Production zahajují svou činnost vydáním debutového alba zajímavé pražské death metalové kapely Diligence pod titulem Abundance In Exertion. Diligence jsou na scéně již od roku 2012 a mají za sebou několik singlů a jedno EP, kterými si vybudovali solidní pozici mezi metalovými fanoušky v ČR i dalších evropských zemích.

Technicky i kompozičně vyzrálé tvorbě dává nezaměnitelnou tvář zpěvačka Dahlien. Charismatická frontwoman, která přitahuje pozornost svým živelným, ale zároveň precizním projevem, je v rámci žánru ojedinělým úkazem nejen na domácí scéně ale i na té evropské. Koncerty Diligence se tak i díky ní stávají intenzivním zážitkem jak po hudební, tak vizuální stránce. Ověřit si to můžete na aktuálnám turné, v jehož rámci kapela svůj debut pokřtí již tento pátek 20. dubna v pražském Rock Café.

Debutové album Abundance In Exertion točila kapela ve studiu The Barn pod producentským dohledem Dana Frimla, není tedy překvapením, že se stali první akvizicí rodícího se labelu.

Album vyšlo 6. dubna 2018 jak na CD, tak i digitálně v exkluzivní distribuci vydavatelství Supraphon.